Мототехника   Полтава

В нашем магазин "Велостарт" в продаже мотоблоки одного из крупнейших производителей

малой сельскохозяйственной и силовой техники в мире WEIMA  POWER .

Также в продаже мотоциклы VIPER  и ZONGSHEN.

Zongshen (Зонгшен) — машинобудівна компанія Zongshen Industrial Group, розташована у КНР, місто Чунцін. Заснована у 1992 році. Продукція - двигуни для мототехніки, малолітражних автомобілів, мотоциклискутери, бензогенератори, промислове обладнання тощо.

Дочірнє підприємство компанії Zongshen Motorcycle входить у п'ятірку найбільших китайських виробників мототехніки і експортує свою продукцію у 80 країн світу.

Етапним для компанії стало створення у 2004 році спільного підприємства з італійською компанією Piaggio - провідним виробником мототехніки. В межах укладеної угоди у м.Фошань було збудовано завод по виробництву скутерів і мотоциклів.

Налагоджено також серійне виробництво електроскутерів - перспективного завдяки своїй економічності та екологічній чистоті виду транспорту.

У 2011 році експорт мототехніки склав 270 тис. одиниць (40% від загального обсягу виробництва), з них 20 тис. надійшло до Європи. Зростають також обсяги експорту електроскутерів (понад 5 тисяч), переважно у Бразилію та країни Бенілюкс[1]

Незважаючи на відсутність офіційного представництва, в Україні мотопродукція Zongshen досить широко представлена моделями спортивно-туристичних мотоциклів ZS200GS та ZS250GS, ендуро (подвійного призначення) LZX200S, круїзерами ZS125-50, ZS150-10 та ZS250-5, скутерами Cub bike 50 та 250cc тощо.